Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...
NURS LOKMAN HEKİM ORGANİK ANAGAİN SAÇ SERUMU 50ML SERUMU


SPF 40 +

Anagain Şampuan ve Serum Saç Bakım Seti

Anagain Set, 1 adet 50 ml

Anagain Serum ve 1 adette 150 ml

Anagain Şampuan dan oluşan bir saç bakım setidir.

Unisex kullanıma uygundur. Hem beyler hem de hanımlar rahatlıkla kullanabilmektedirler.

Anagain saç bakım seti gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Set içerisindeki her iki üründe sadece harici kullanım için uygundur. 
Hem Anagain Serum, hem de Anagain Şampuan ın formüllerinde birbirlerinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.
İçeriği ile alakalı ya da Anagain saç bakım seti kullanımı esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi(imalat yeri, kullanım şekli, içerisindeki bileşenler, tavsiye edilen kullanım önerisi, vb.) kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır.
Anagain Set i ya da içerisindeki herhangi bir ürünü kullanmaya başlamadan önce kutuları üzerilerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz.
Anagain Serum 50 ml, Anagain Şampuan ise 150 ml dir. Her bir set Anagain Saç Bakım seti kullanıcısına toplamda 1 ay (bir ay) yetecek kadar içerik barındırmaktadır.

Kullanımı  
Anagain şampuan, günlük bir şampuan gibi ılık su ile saçlar yıkandıktan sonra kafi gelecek kadar şampuanı saçınıza sürüp iyice köpürtün.
Sonrasında 2-3 dakika saçınızda beklettikten sonra durulayınız.Sonrasında, yeni yıkanmış temiz saça az bir miktar (avuç içi) anagain serum u saç köklerinize yuvarlak masaj hareketleri ile parmak uçlarınıza masaj yaparcasına uygulayın.Eğer isterseniz Anagain şampuan kullanımına başlamadan önce dilerseniz gündelik şampuanınızı kullanabilirsiniz.Ancak anagain şampuan ya da anagain serum kullandıktan sonra farklı bir şampuan ya da serum uygulamayınız.
Serin ve kuru ortamda ağızları kapalı olarak çocukların ve kullanmaya ehil olmayan kişilerin ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.
Her iki ürününde içeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir.Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz anda kullanmayı bırakıp, saçlarınızı durulayıp bir uzmana görünmenizi tavsiye ederiz.
Anagain set içerisindeki serumda şampuan da sadece harici kullanım için uygun olarak hazırlanmıştır.Yutulmaz ya da içilmez. Saç haricinde vücudun farklı bir bölgesinde kullanılmamalıdır.Gözle ya da açık yaralarla temasından kaçınınız. Yanlışlıkla dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile durulayınız.Anagain Serum ya da Anagain Şampuan kesinlikle ilaç değildir.Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdırlar. Her ikisi Anagain ürünü de Kozmetik ürünüdür.

www.tekinden.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .tekinden.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

NURS LOKMAN HEKİM

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor